Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!

Shko poshtė 
+2
anonimja-dollo
ArGeN--t
6 posters
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin



Numri i postimeve : 859
Age : 34
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Empty
MesazhTitulli: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 1:28 am

He pra te dashur forumista, si mendoni ju ? cili eshte njeriu me i dashur nga te gjith ne fshatin ton?Do doja ta hap si forum i hapur ket tem pershkak se gjat festes se fundvitit dhe mbrenda kohe do bejm do supriza njeriut me te mirnjohur ne Dollogozhde...He pra si mendoni ju kush eshte ai? Un per vete e kam mendu dhe jam 100 % se aj eshte njeriu me i dashur ne fshatin ton, te gjith e njofim dhe e dua si vllaun ton? Per me tutje ju le ju te nderuar forumista qe te jepni mendimin tuaj ....

Shkrime te kendshme dhe besoj pa ofendime...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

anonimja-dollo


Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 1:35 am

hahaha Gega ku te paska shku mendja per ket tem, besoj se e ke qelluar se me te vertet edhe ne fshatin ton ndoshta ka njeri qe cdokush e dashuron.
Un per vete e shof vllaun tim,se kur nisemi per ne dollogozhde aj gjat rruges me thot o sme pritet kur te shkoj ne dollogozhd dhe ta takoj TURIN haha,ndersa vllaj im i vogli si pritet te shkoje ke BIKA haha, sa interesant, ndersa mendimi im o se njeriu me i dashur ne fshatin ton eshte TURI besoj se edhe tej gega je me at mendim megjithse e ke shkruj se "te gjith e njofim dhe e dua si vllaun ton? " besoj se jemi me te njejtin mendim.
Ju uroj suksese me tutje,ju pershendet Anonimja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dollogozhda.be
ArGeN--t
Admin
Admin



Numri i postimeve : 859
Age : 34
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 1:40 am

ehehhehe bravo te qofte ma paske lexuar mendimin time, po ashtu jam edhe un se Njeriu me i dashur ne fshatin tone osht Artur Ziba sic e njofim ne TURI :d allton fare e kimi :d:d lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

dollogozhda_girl


Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Icon_minitimeWed Mar 14, 2007 3:40 am

...Vazhdon mendimi ime po ashtu si ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Artii

Artii


Numri i postimeve : 61
Age : 35
Registration date : 03/12/2006

Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 8:12 pm

Megjithse jam me i madh edhe ma ka marr emrin .. por ju bashkangjitem edhe une mendimit tuaj dhe them se Arturi esht me te vertet njeriu me i dashur i fshatit ton..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Engjellushja

Engjellushja


Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 9:28 pm

hahaha per fat te keq nuk njof njerz tjere ne dollo perveq geges, bujarit dhe bleros mirpo kta qe i njof jan met verte DASO I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
..PrInCeZz--B[A]bY..


Numri i postimeve : 330
Age : 32
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Icon_minitimeTue Jul 10, 2007 12:56 pm

une

hahahahhah tallem tallem

per mua turi dhe argenti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!   Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili Eshte Njeriu Me I Dashur Ne Fshatin Tone!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gurbeti Ne Fshatin Tone.
» CILI EDHTE VENDI JUAJ I PREFERUAR?
» Cili eshte hobi juaj.....
» Cili ka qenSMS i fundit qe kini marr nga i/e dashura juaj?
» Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: