Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 erdha une midis jush !!!

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
Aikon

Aikon


Numri i postimeve : 13
Age : 40
Registration date : 27/08/2007

erdha une  midis jush !!! Empty
MesazhTitulli: erdha une midis jush !!!   erdha une  midis jush !!! Icon_minitimeMon Aug 27, 2007 10:45 pm

Dua se pari tju them jam nji djal nga ILIRIDA
JETOJ NE WIEN JAM STUDENT KAM 23 Pranvera PER FILLIM MJAFTON NE TE ARDHEMN DO TJU JAP ME SHUM INFO NGA VETVETJA ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ArGeN--t
Admin
Admin



Numri i postimeve : 859
Age : 34
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

erdha une  midis jush !!! Empty
MesazhTitulli: Re: erdha une midis jush !!!   erdha une  midis jush !!! Icon_minitimeTue Aug 28, 2007 11:59 am

Aikon shkruajti:
Dua se pari tju them jam nji djal nga ILIRIDA
JETOJ NE WIEN JAM STUDENT KAM 23 Pranvera PER FILLIM MJAFTON NE TE ARDHEMN DO TJU JAP ME SHUM INFO NGA VETVETJA ...


Aikon ju falimindeerit qe zgjodhet www.dollogozhda.be per te regjistruar...Besoj dhe jam shum i sigurte se do gjejsh cfar do lloje perkrahje ketu ne mesin e shoqerise sone!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dollogozhda.eu
Engjellushja

Engjellushja


Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

erdha une  midis jush !!! Empty
MesazhTitulli: Re: erdha une midis jush !!!   erdha une  midis jush !!! Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 9:34 pm

Aikon shkruajti:
Dua se pari tju them jam nji djal nga ILIRIDA
JETOJ NE WIEN JAM STUDENT KAM 23 Pranvera PER FILLIM MJAFTON NE TE ARDHEMN DO TJU JAP ME SHUM INFO NGA VETVETJA ...

te uroj mirseardhjen ne forumin ton dhe shpresoj qe te kalosh sa me bukur Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.pa-web.net
Aikon

Aikon


Numri i postimeve : 13
Age : 40
Registration date : 27/08/2007

erdha une  midis jush !!! Empty
MesazhTitulli: Re: erdha une midis jush !!!   erdha une  midis jush !!! Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 1:22 pm

oh flm shum dua tju them se jeni shum te mir flm shum te dashur antar/e jeni shum te embel !
besoj se ketu ka diqka gjera te interesante me afrojn diturin me afrojn gzimin e lumturis ..




mir se ju gjeta!!! dua tju pershendes nga zemra !?
besoj se do ja kalojm mir, ketu midis juve sebashku ku besoj se do kena knaqesi te ndajm mendimet tona ne jeten e lumtur qe na ka dhuruar zoti i madheruar...

per momentin mjafton per ma shum info nga un ne PV




edhe nji her flm

______________________
"Dashuria e vert ekziston,ka ekzistue dhe ka me ekzistue,por nje "Dashuri" e vertet gjithmon pefundon tragjikisht dhe per nje koh te shkurter. ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonimja-dollo

anonimja-dollo


Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

erdha une  midis jush !!! Empty
MesazhTitulli: Re: erdha une midis jush !!!   erdha une  midis jush !!! Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 7:21 pm

Aikon
edhe nga ana ime te uroj mirseardhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dollogozhda.be
Sponsored content





erdha une  midis jush !!! Empty
MesazhTitulli: Re: erdha une midis jush !!!   erdha une  midis jush !!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdha une midis jush !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Erdha edhe un mesin tuej
» PERSONI QE VJEN PAS JUSH
» www.dollogozhda.eu serish pran jush!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Tė njihemi mė mirė-
Kėrce tek: